معرفی محصولات و دست آوردهای مقابله با کرونا

با توجه به شیوع و همگیری ویروس کرونا ، و درگیر شدن هوطنان عزیز با پیامدهای این ویروس منحوس ، برآن شدیم با بهره از تخصص خود سهمی در کنترل این بیماری برداریم.

و کمک کنیم به حفظ سلامت و آرامش خاطر صاحبان کسب و کار و مراجعین آنها ، که بتوانند پس از وقفه ای ناراحت کننده به چرخه اقتصاد بازگردند.

در اینجا به معرفی دست آوردهای مقابله با کرونا در شرکت فابا میپردازیم .

یکی از مهمترین عوامل انتقال کرونا ویروس لمس سطوح آلوده و انتقال آن از فردی به فرد دیگر است . و مهمترین توصیه و تاکید متخصصان شستشو و ضدعفونی کردن مداوم دست هاست .

مادامی که در منزل هستیم این امر به راحتی میسر است .

اما در تعاملات و رفت و آمدهای ضروری بیرون از منزل معمولا به مشکل میخوریم .

یک راه ساده و کاربردی ضدعفونی شدن دستها در هنگام ورود و خروج به هر محل است . حالا تصور کنید در ورودی جایی مثل بانک ، بیمارستان ، دانشگاه و یا حتی سوپر چطور میتوان امکان شستشو دست مراجعین را فراهم کرد .

بعضی از صاحبان مشاغل در ورودی محل کسب خود محلول های الکلی می گذارند تا مراجعین استفاده کنند . اما این مستلزم لمس بدنه قوطی محلول است . به علاوه اینکه مقدار زیادی محلول ضدعفونی کننده مصرف میشود . که مقرون به صرفه نیست .

اولین راهکار فابا برای مقابله با شیوع کرونا ، دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست است .

دستگاه ضدعفونی کننده دست هوشمند دیواری

یک دستگاه با ابعاد کم و ظاهری زیبا که میتواند متناسب با رنگ دکور محل شما تولید شود . میتواند پایه دار ، دیواری و یا رومیزی باشد .

دستگاه ضدعفونی کننده دست هوشمند ، که کاملا غیر لمسی است و احتمال انتقال هر گونه آلودگی را به صفر میرساند.

با نزدیک شدن دست ها ، از دو نازل استیل مجزا محلول ضدعفونی کننده بر روی هر دو دست اسپری میشود .

این نازل های استیل باعث میشود ، بتوانیم از انواع محلول های ضدعفونی کننده الکلی و غیر الکلی استفاده کنیم .

مزیت دیگر دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده ذست بسیار کم مصرف بودن آن است . بطوریکه با هر بار پر کردن مخزن 1/5 لیتری مدل دیواری میتواند برای 600 نفر پاشش کند . و این یعنی یک صرفه جویی عالی در مصرف محلول های ضدعفونی کننده گران قیمت این روزها.

دستگاه با برق کار میکند اما امکان باطری دار کردن آن برای محل هایی که دسترسی ندارند نیز هست .

در دستگاه ضدعفونی کننده دست مدل پایه دار علاوه بر مزیت ایستاده بودن ظرفیت مخزن نیز تا 3 لیتر بالا رفته است .

دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک دست دیگری که طراحی و تولید کردیم . دستگاه دیواری با قابلیت جمع آوری پس آب و قرار گرفتن بروی میز یا سکو و پیشخوان است .

 

دسته بندی دیگری در محصولات  مقابله با کرونا در شرکت فابا داریم ،  به نام:

گیت یا تونل های ضدعفونی کننده هوشمند ورودی امکان .

 

گیت ضدعفونی کننده هوشمند- دست آوردهای مقابله با کرونا

 

یکی از مهمترین دست آوردهای مقابله با کرونا در شرکت فابا .

راه حل حرفه ای و قدرتمند برای ورودی بیمارستانها و مراکز درمانی ، دانشگاهها ، ادارات و کارخانجات ، رستورانها و هتلها ، دانشگاهها و مراکز آموزشی ، مراکز تجاری و پاساژها ، فروشگاههای زنجیره ای و حتی مجتمع های مسکونی

گیت ضدعفونی کننده هوشمند قبل از ورودی اماکن تصب شده و ورود افراد را تشخیص میدهد ، سپس فرمان صوتی داده و شروع به محلول پاشی میکند . و تمام لباس و بدن فرد از هر گونه آلودگی از جمله کرونا ویروس پاک میشود.

تونل ضدعفونی کننده فابا مجهز به دستگاه اختصاصی ضدعفونی کننده اتوماتیک دست است . و طراحی آن طوری است که کف کفشها نیز ضدعفونی میشود.

در مدل هوشمند گیت های ضدعفونی کننده فابا محلول پاشی بر اساس قد فرد انجام میشود . مزیت این مدل صرفه جویی در مصرف محلول ضدعفونی کننده و همچنین محافظت از صورت است .

پیشنهاد بعدی ما دستگاه ضدعفونی کننده سه کاره هوشمند فابا است

 

دستگاه ضدعفونی کننده دست و کفش و لباس

طی تحقیقات علمی و بررسی های میدانی متوجه شدیم ،برخی اماکن نظیر اماکن درمانی به سطح بیشتری از ضدعفونی نیاز دارند . و تنها ضدعفونی کردن دستها کافی نیست . معمولا پیشنهاد همکاران محترم برای رفع این نیاز گیت های ضدعفونی کننده است . اما گاهی استفاده از گیت ها و تونل های ضدعفونی کننده به دلیل هزینه زیاد تولید و در نتیجه عرضه برای مجموعه ای مقرون به صرفه نیست . و یا فضای کافی برای گیت وجود ندارد. یا اینکه احتیاج به دستگاهی قابل حمل است که بتوان مطابق نیاز در ورودی های مختلف مورد استفاده قرار داد.

در طراحی دستگاه ضدعفونی کننده سه کاره هوشمند فابا همه این نواقص را رفع و ویژگی های لازم را منظور کردیم .

این دستگاه هم مانند گیتهای ضدعفونی کننده قابلیت ضدعفونی کردن دست ها ، کل بدن و کفشها را دارد. هم اینکه پرتابل و قابل حمل است و مهمتر اینکه به میزان قابل توجهی ارزان تر از گیتهای ضدعفونی کننده ارائه میشود.

 

 

 

 

 

 

 

متخصصین ما مداوم در حال بررسی نیاز جامعه و طراحی و تولید محصولات مطابق نیاز جامعه هستند.

نمونه های دیگری از محصولات مقابله با کرونا در دست ساخت داریم که متعاقبا معرفی خواهد شد .

 

برای دیدن نمونه عملکرد محصولات کلیک کنید

برای دیدن سایر محصولات کلیک کنید

بازگشت به بالا